ČEROZFRUCHT s.r.o.

ČEROZ cup 2008

4. fotbalový turnaj


Zveme vás na fotbalový víkend s programem pro celou rodinu.

5. července, na Cyrila a Metoděje, pořádáme již 4. fotbalový turnaj ČEROZ cup.
Sportovní areál v Nymburce je místem jako stvořeným pro víkendový výlet do krásné přírody. Dobré jídlo a útulné ubytování zajištěno.
Přijeďte se podívat na strhující utkání 24 týmů. Hrají naši obchodní přátelé z ČR i ze zahraničí a také známí fotbalisté Sparty a Slávie.
Na zástupce něžného pohlaví čekají šikovné ruce kadeřníků, fyzioterapeutů, vizážistů a masérů. Apro ty nejmenší spousta her a zábava na celý den.
Ve sportovním areálu v Nymburce ( www.scnb.cz ) najdete dva krásné kryté bazény, 42 hekterů sportovišť a výtečné jídlo i pití po celou dobu ČEROZ cupu.
V průběhu dne nebude chybět podpisová akce hvězd české atletiky a hráčů Sparty a Slávie, exhibice prvoligových basketbalistů z týmu ČEZ Nymburk nebo zážitkové jízdy parníkem z Poděbrad do Nymburka.
Po skončení turnaje následuje večerní akce plná jídla (voňavý gril), zábavy (živá muzika, tombola, ohňostroj a další překvapení) a přátelské atmosféry. Vyhlásíme vítěze turnaje a zbytek noci společně prožijeme ve víru hudby (hvězda večera, populární hudební skupina, DJ, karaoke).
ČEROZ cup se na Vás těší v sobortu 5.7. Přijet můžete už v pátek 4. a udělat si pěkný víkendový výlet. Hotel v příjemném prostředí, hlídané parkoviště a doprava z místa ubytování jsou zajištěny.

Těšíme se na Vás.

Pro potvrzení ubytování, dopravy a další informace volejte +420 724 122 905.

zpět


Aktualita ČEROZFRUCHT s.r.o.